KIWI - Kobieca Integracja w Imielnie

Kiwi to smaczny, soczysty, zdrowy owoc z szarą, zamszową skórką i wnętrzem zielonym jak strona Imielna. Właśnie w Imielnie powstała nowa plantacja - plantacja świeżych pomysłów. Zorganizowane i działające od dłuższego już czasu panie z Imielna, postanowiły przyjąć nazwę swojej grupy działania - KOBIECA INTEGRACJA W IMIELNIE - w skrócie KIWI.

Do tego nieformalnego stowarzyszenia działaczek, można w każdej chwili dołączyć ze świeżym pomysłem lub ochotą do zabawy. Kiedy obowiązki zawodowe lub domowe zaczną czasowo ograniczać, swoje działania można chwilowo zawiesić, by powrócić przy najbliższej okazji - tutaj nie ma zobowiązań i zapisów.

Zakres tematyczny działań, jest szeroki i dowolny. Kobieca Integracja w Imielnie to przede wszystkim organizowanie zabaw edukacyjnych dla dzieci, ale w taki sposób, byśmy same mogły również dobrze się przy tym bawić. Organizujemy również wyjazdy integracyjne dla pań poza Imielno, typu - babskie wieczory itp. Forma grupy to żeńskie towarzystwo, jednak pewien stopień elastyczności dopuszcza, a niekiedy wymaga męskiego towarzystwa z Imielna. Zatem panowie również mogą się dołączyć podczas organizowanych zajęć, choćby okolicznościowym wsparciem.

Zapraszamy wszystkie mieszkanki Imielna, niezależnie od wieku i zainteresowań, by przyłączyły się do KIWI - im nas więcej, tym bujniejszy nasz imieleński ogród. Jak się z nami skontaktować? Jesteśmy nieformalną grupą koleżeńską, współczesną formą koła gospodyń wiejskich, wiec można do nas dołączyć podczas nieregularnych wydarzeń, organizowanych przez nas i sołectwo, również poprzez zakładkę Kontakt, lub Facebooka.

Nazwa kojarzy się z bombą witaminową? No i słusznie, ponieważ kiwi jest bardzo zdrowym owocem, a parafrazując tekst piosenki Tadeusza Rosiewicza - najwięcej witaminy, mają imieleńskie dziewczyny ;)

Niechaj KIWI w  imieleńskim ogrodzie się rozrasta i pokrzepia całą naszą wiejską społeczność.

Karolina GrzeczkaLicznik odwiedzin: