Eko-Imielno

     Dbając o nasze otoczenie, jego prawidłowe funkcjonowanie w przyrodzie, zapewniamy sobie czystość środowiska i życie w zgodzie z naturą. Prowadzimy coraz więcej akcji w kierunku odbudowy i rozwoju naszej flory i fauny, dążąc do zachowania równowagi w tym małym wiejskim ekosystemie. Niestety przedsięwzięć tych jest zdecydowanie za mało by mówić o "powrocie do natury", jednak jest nadzieja na rozszerzanie działań. Zaczynamy o ochronie przyrody mówić - zacznijmy działać. Zapraszam do zapoznania się z dotychczasowymi dokonaniami i dołączenia podczas kolejnych inicjatyw. Imielno to nasz dom - pamiętajmy i dbajmy o niego.

Poniżej będą zamieszczane akcje zasługujące na skrót "eko", który mimo iż w mediach jest nadmiernie i niewłaściwie stosowany, to jest jednak synonimem zależności między organizmami w środowisku, czyli w naszym przypadku - wszystkimi wydarzeniami, które noszą znamiona ochrony środowiska.

Aby przejść do publikacji - proszę kliknąć wybrane logo wydarzenia - zapraszam.

Floralia Imielno
.Masz jakieś propozycje? Chcesz działać w tym kierunku? Napisz maila - inicjatywy w temacie ochrony środowiska to szerokie pole do aktywności - od publicystyki która buduje świadomość u dzieci, rolników, członków naszych rodzin, sąsiadów, po działania praktyczne w terenie.

Licznik wizyt: